دروگر نيشکر، که عکس آن را ملاحظه فرموديد، برای درو کردن يا برداشت محصولات نيشکر، در شرکت هاي کشت و صنعت هاي نيشکر هفت تپه، کشت و صنعت کارون و هفت کارخانه زير مجموعه شرکت توسعه نيشکر و صنايع جانبي استفاده مي گردد.

بر اساس تقاضاي رسيده در سال هاي 1390 به بعد، براي ساخت برخي قطعات اين دستگاه، توافقات لازم با مشتريان بعمل آمد و تاکنون بيش از 200 نمونه از انواع قطعات اين خودرو، که در زير تصاويري از آن نمايش داده مي شود، توسط شرکت پتساکو ( پترو سازه تدبير گستر )، ساخته شد و با گارانتي يک ساله تحويل متقاضيان محترم گرديد.

از آنجائيکه تمام اطلاعات ساخت اين قطعات و نقشه ها و اطلاعات متريال، همچنين تکنولوژي هاي ساخت و مدل ها و قالب هاي مربوطه، براي هميشه در شرکت نگهداري خواهد شد، لذا برای خدمات پس از فروش، نظير ساخت قطعات يدکي مکرر، امکان خدمتگزاري به مشتريان شرکت را داريم.

شما نيز در صورتيکه به قطعه يا تجهيز خاصي نياز داريد، با ما راحت باشيد و به ما به شماره 09126185306 تماس بگيريد و موارد مورد نيازتان را اعلام کنيد، تا در سريعترين زمان ممکن، رويا و يا نيازهاي شما را محقق کنيم. به اميد همکاري هاي طولاني مدت با شما عزيزان.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *