محصولات

logo-mark-1

شرکت پترو سازه تدبير گستر 

بررسی اجمالی محصولات ما

ما کالاهاي مورد نياز شما را بر اساس نوع و حساسيت آنها، از داخل يا خارج برايتان تامين مي کنيم

انواع پمپ هاي صنعتي

پمپ هاي صنعتي، حوزه بزرگ و حساسي از ماشين آلات صنعتي کارخانجات و تاسيسات ساختمانها را شامل شده و با توجه به نوع کاربرد، تنوع بسيار زيادي دارند. ما انواع پمپ ها را مي شناسيم و بسياري از توليدکنندگان آن در داخل و خارج کشور را مي شناسيم و با شرکاي بازرگاني و شرکت هاي حمل و نقل طرف قراردادمان، دسترسي خوبي به آنها داريم و پمپ هاي مورد نياز شما را در بيشتر حالات و از اکثر توليدکنندگان اصلي مي توانيم تامين کنيم و يا نهايتا با روش مهنسي معکوس، آنها را مي سازيم.

انواع شيرآلات صنعتي

حوزه گستردگي شيرآلات صنعتي، اعم از شيرهاي مکانيکي يا ابزاردقيقي نيز، حوزه بزرگي بوده که برخي شيرآلات در حال حاضر امکان توليد در داخل کشور را دارد، برخي شيرآلات نيز به دليل تکنولوژي خاص خود، کماکان امکان توليد در داخل کشور را ندارد. ما در مجموعه پتساکو، با داشتن دسترسي هاي ويزه به سازندگان داخلي معتبر، تجار، بازرگانان و شرکاي حمل و نقلي خود، نگراني هاي شما را برطرف خواهيم نمود و شيرآلات مورد نيازتان را تامين مي نمائيم و يا نهايتا با روش مهنسي معکوس، آنها را مي سازيم.

تامين انواع فلنج

فلنج ها نيز با توجه به تنوع بالاي آنها از نظر شکل، مکانيسم، متريال، تکنولوژي ساخت و نوع کاربرد، به دسته هاي متفاوتي تقسيم بندي مي شوند که عمدتا امکان توليد در داخل کشور را دارند، ما در مجموعه پتساکو، با توجه به نوع درخواست هاي رسيده در اين خصوص، در صورت موجود بودن فلنج هاي خواسته شده در استوک سازندگان داخلي يا بازار، آنها را براي مشتريان گرانقدرمان از سازندگان داخلي يا بازار، که موجودي لازم را دارند، تامين مي نمائيم و يا در صورت عدم موجودي بازار، به راحتي آنها را برايشان مي سازيم.

تامين انواع اورينگ

امکان تامين يا ساخت داخل انواع اورينگ، با کاربردهاي مختلف شيميائي، غذائي، نفت و گازي و غيره را داريم. لطفا در صورت نياز به هر نوع اورينگ، با هر نوع شکل، ابعاد و متريال و دماي کاري مختلف، درخواست هاي خود را براي ما از طريق ايميل petrosazetg@gmail.com و يا واتساپ به شماره 09126185306 ارسال بفرمائيد تا در اولين فرصت به آنها پاسخ بدهيم.

تامين انواع پکينگ

امکان تامين يا ساخت داخل انواع پکينگ، با کاربردهاي مختلف شيميائي، غذائي، نفت و گازي و غيره را داريم. لطفا در صورت نياز به هر نوع پکينگ، با هر نوع شکل، ابعاد و متريال و دماي کاري مختلف، درخواست هاي خود را براي ما از طريق ايميل petrosazetg@gmail.com و يا واتساپ به شماره 09126185306 ارسال بفرمائيد تا در اولين فرصت به آنها پاسخ بدهيم.

تامين انواع گسکت

گسکت ها نيز با توجه به نوع کاربردهاي آنها در محيط ها، سيال ها و دماهاي مختلف کاري و نوع کاربرد آنها از تنوع بسيار بالائي برخوردار مي باشند. ما در مجموعه پتساکو امکان تامين انواع گسکت هاي فلزي، تفلوني، آزبستي، لاستيکي، کاغذي و غيره را در هر نوع ابعاد مورد نظر شما، از راه هاي تامين از موجودي همکارانمان در داخل يا خارج کشور و يا ساخت در کارگاه خودمان داريم.

تامين انواع ياتاقان

ما دسترسي خوبي به سازندگان داخلي و بازرگانان اصلي انواع ياتاقان را داريم و امکان تامين آنها را با کيفيت و اصالت کالاي اصلي براي شرکت شما داريم. شما مي توانيد درخواست هاي خود را براي ما ارسال کنيد تا بهترين پيشنهادات مالي را برايتان ارسال نمائيم.

انواع بلبرينگ صنعتي

ما دسترسي خوبي به سازندگان داخلي و بازرگانان اصلي انواع بلبرينگ را داريم و امکان تامين آنها را با کيفيت و اصالت کالاي اصلي براي شرکت شما داريم. شما مي توانيد درخواست هاي خود را براي ما ارسال کنيد تا بهترين پيشنهادات مالي را برايتان ارسال نمائيم.

انواع کاسه نمد

ما امکان ساخت و تامين انواع کاسه نمد، با توجه به دسترسي خوبي به سازندگان داخلي، تجار و بازرگانان اصلي و کارگاه ساخت خودمان داريم. شما مي توانيد درخواست هاي خود را براي ما ارسال بفرمائيد تا بهترين پيشنهادات فني و مالي را برايتان ارسال نمائيم.

انواع پيچ و مهره

ساخت هر نوع پيچ و مهره با هر نوع متريال و ابعاد و شکل و کاربرد براي ما آسان است و امکان توليد هر نمونه از آن را داريم، اما براي صرفه اقتصادي برخي پيچ و مهره هاي موجود را از شرکت هاي همکار تامين مي کنيم و پيچ و مهره هاي خاص را خودمان مي سازيم.

ساخت انواع واشر

ما امکان ساخت و تامين انواع واشر، با هر نوع شکل و ابعاد و متريال، اعم از کاغذي، لاستيکي، گرافيتي، تفلوني، پلي اتيلني، فلزي، آزبستي و غيره را داريم، شما مي توانيد درخواست هاي خود را براي ما ارسال بفرمائيد تا بهترين پيشنهادات فني و مالي را برايتان ارسال نمائيم.

ساخت انواع فولي

ما امکان ساخت و تامين انواع فولي، با هر نوع شکل و ابعاد و متريال، اعم از چدني، فولادي، آلومنيومي و غيره را براي مشتريان گرانقدرمان داريم. شما مي توانيد درخواست هاي خود را براي ما ارسال بفرمائيد تا بهترين پيشنهادات فني و مالي را برايتان ارسال نمائيم.

logo-mark-1

ما يک فروشگاه نيستيم بلکه

 

ما سازنده و تامين کننده هستيم

 

وظيفه ما فهميدن درخواست هاي شما از نظر فني و شناخت سازندگان داخلي و خارجي و استوک ليست هاي منطقه اي و تامين کالاهاي شما با پائين ترين قيمت است. 

logo-mark-2

 با بيش از 15 سال سابقه  

 تامين کالاي داخلي و خارجي  

ما با 15 سال تجربه شرکت و دهها سال تجربه مديران شرکت در کارخانجات دولتي، آماده تامين کالاهاي مرتبط با محصولاتمان برای شرکت ها و صنايع زير هستيم. منتظر تماس هاي شما هستيم.

  • صنايع نفت و گاز
  • کارخانجات داروئي
  • کارخانجات غذائي
  • صنايع نيروگاهي
  • صنايع آهن و فولاد
  • تاسيسات ساختمان ها
logo-mark-1

به فروشگاه آنلاين ما خوش آمديد 

محصولات و خدمات ما

ما برخي از محصولات پرفروش را براي فروش، در فروشگاه آنلاين شرکت مي گذاريم، شما مي توانيد پس از استعلام قيمت روز آن، نسبت به خريد آنها اقدام فرمائيد. اين نوع از محصولات معمولا، همواره موجود هستند و امکان فروش فوري آنها وجود دارد.

 ما براي مشارکت با شما آماده ايم 

مي توانيد به عنوان نماينده ما در سطح کشور و
بدون نياز به دفتر يا فروشگاه به کسب درآمد بپردازيد