logo-mark-1

خدمات ما

ما در زمینه های زير می توانیم به شما کمک کنیم

برآورد MTO پروژه ها، برآورد مبلغ خرید کالا یا خدمات، پيگيري و بازرسی های در حین خرید یا ساخت

برآورد MTO پروژه

برآورد کالاهای پروژه یکی از سخت ترین کارهای پیمانکاران پروژه های صنعتی و ساختمانی است که خیلی وقت ها بدلیل غيرتخصصی کار کردن پیمانکاران یا کارکنانشان، پروژه ها را وارد فاز خسارت می نماید. ما می توانیم برای پروژه هائی که قصد انجام آن را دارید در کنار شما قرار بگیریم و کل کالاهای مورد نیاز شما را بر اساس وندورلیست کارفرما، لیست کرده و قیمت دقیق آنها را همراه با پيش فاکتورهای واقعی دریافت شده از منابع دست اول مربوطه، برایتان آماده کرده و در اختیارتان بگذاریم

برآورد خرید کالا یا خدمات

خیلی اوقات پیش آمده است که می خواهید یک کالای خاص را بخرید و یا بسازید، که می خواهید برایش  بودجه ای مصوب کنید و یا اینکه می خواهید کالا یا خدمات مربوطه را گران نخرید، گاهی اوقات ممکن است بدلیل ندانستن قیمت، خریدتان را با چندین برابر قیمت واقعی انجام بدهید. ما با 17 سال تجربه تامین و ساخت کالا و تسلط به امور مربوطه می توانیم قبل از سفارش گذاری پائین ترین قیمت ممکن را برایتان از منابع دست اول با پیش فاکتور رسمی دریافت کنیم تا بتوانید بهترین سفارش گذاری را به انجام برسانید.

بازرسی حین خرید یا ساخت

پس از انتخاب کالا و عقد قرارداد با تامین کننده یا سازنده موردنظرتان، ممکن است به پيگيري های حضوري و بازرسی های حین خرید یا ساخت نیاز داشته باشید تا بتوانید کالاهای مورد نظرتان را با کیفیت لازم و در زمان مورد نظر از تامین کننده یا سازنده خود دریافت کنید. ما این امکان را داریم به عنوان نماینده قانونی شما در استان تهران و شهرهای نزدیک به تهران، مرتبا پیگیر خریدها و یا کالاهای در حین ساخت شما باشیم و با تخصص موجود در زمینه های مربوطه، بهترین تجربه خرید را برای شما رقم بزنیم

logo-mark-1

راحت باشید و

با ما تماس بگيريد

ما به مشتريان وفادار، همکاران مجرب، پيمانکاران و تامين کنندگان دسته اول و يا
شرکاي تجاري مقتدر و هوشمند نياز داريم و

logo-mark-2

ما به شدت علاقمنديم 

توليدات مشترک با بازار ايجاد کنيم 

ما مي توانيم براي اصناف زير و با مشارکت آنها، محصولات ارزشمندي را طراحي کنيم، دفترچه هاي محصول و راهنماي استفاده را برايشان آماده کنيم و محصولاتي زيبا، با دوام و با کيفيت را روانه بازار کشور کنيم.

  • ماشين آلات صنعتي
  • ماشين آلات راهسازي
  • ماشين آلات کشاورزي
  • ماشين آلات ساختماني
  • صنايع خودروئي
  • ايمني و ابزار و غيره
logo-mark-1

مشخصات و تصاويري از

برخي محصولات ساخته شده

ما در اين چند سال، بيش از 2000 نوع قطعه و تجهيز خاص را کاملا به صورت سفارشي براي مشتريان خود ساخته ايم، که به دليل عدم نمايش همه آنها، برخي از آنها را در اين قسمت معرفي مي کنيم.

 ما براي مشارکت با شما آماده ايم 

مي توانيد به عنوان نماينده ما در سطح کشور و
بدون نياز به دفتر يا فروشگاه به کسب درآمد بپردازيد