خدمات

logo-mark-1

خدمات ما

در زمينه مهندسي معکوس و ساخت قطعات عبارتند از: 

مهندسي معکوس، نمونه سازي سريع، اسکن سه بعدي، ساخت قطعات، بازسازي قطعات، نظارت بر ساخت

مهندسي معکوس

ما قطعات و تجهيزات شما را با روش هاي مختلف مانند ابعاد برداري ، اسکن سه بعدي و غيره نقشه کرده و دفترچه کامل محصول شامل : تصاوير قطعه، نقشه هاي دوبعدي و سه بعدي،فايل ابرنقاط، نقشه STP، جدول قطعات به همراه آناليز متريال و سختي و دستورالعمل ساخت و تعميرنگهداري را کامل به شما تحويل مي دهيم.

اسکن سه بعدي

ما با دستگاه اسکن سه بعدي، در کارگاه خودمان و يا در صورت نياز سايت کارخانه شما، قطعات و تجهيزات مورد نظر شما را اسکن کرده و فايل هاي ابرنقاط، اس تي پي و نقشه هاي ديگر را کاملا به شما تحويل خواهيم داد. پانزده سال تربه ساخت قطعات و تجهيزات مختلف مي تواند برتري ما نسبت به ديگر رقبائي باشد که فقط کار اسکن را انجام مي دهند.

نمونه سازي سريع

خیلی وقت ها تعداد قطعات مورد نياز شما آنقدر نيست که توجيهي براي هزينه هاي بسيار زياد ساخت قالب، تزريق يا ريخته گري و فرآيندهاي بعدي ساخت باشد و يا شايد شما بخواهيد قبل از ساخت صدها هزار قطعه، اول نمونه آن را به صورت واقعي لمس کنيد و ببينيد، ما به راحتي اين کار را براي شما انجام داده و نمونه مورد نظر را برايتان خواهيم ساخت.

ساخت قطعات و تجهيزات

ما در 15 سال گذشته بيش از 2000 نوع قطعه و تجهيز مانند انواع پمپ، شيرآلات صنعتي، گيربکس، همزن، مخزن، سرند را به صورت کامل و انواع قطعات مختلف صنعتي را به سفارش مشتريانمان در تعداد مورد نظر آنها ساخته ايم و آمادگي مهندسي معکوس و ساخت هر نوع تجهيز صنعتي را براي مشتريان گرانقدرمان داريم.

بازسازي تجهيزات صنعتي

ما با بيش از 25 سال سابقه امور تعميرات و نگهداري کارخانجات و بيش از دهها پروژه اورهال و بازسازي کامل انواع گاورنر، فلوميتر، پمپ، گيربکس، شيرآلات، کمپرسور، توربين و برخي دستگاههاي ديگر، آمادگي داريم دستورات شما عزيزان در اين خصوص را به انجام رسانيده و تجهيزات آماده شده را پس از تست و تائيد تحويلتان نمائيم.

نظارت بر ساخت

خیلی اوقات شما سفارشات خود را به شرکت ها و کارگاههاي مختلف مي دهيد تا قطعات و تجهيزات مورد نيازتان را برايتان بسازند، از طرفي وقت و يا توانائي نظارت هاي حين توليد و پس از توليد را نداريد، اين شرکت مي تواند به عنوان ناظر مقيم از طرف شرکت شما بر اين پروژه ها در استان هاي تهران و البرز نظارت کامل داشته باشد.
logo-mark-1

با ما راحت باشید و

با ما تماس بگيريد

ما به مشتريان وفادار، همکاران مجرب، پيمانکاران و تامين کنندگان دسته اول و يا
شرکاي تجاري مقتدر و هوشمند نياز داريم و

logo-mark-2

ما به شدت علاقمنديم 

توليدات مشترک با بازار ايجاد کنيم 

ما مي توانيم براي اصناف زير و با مشارکت آنها، محصولات ارزشمندي را طراحي کنيم، دفترچه هاي محصول و راهنماي استفاده را برايشان آماده کنيم و محصولاتي زيبا، با دوام و با کيفيت را روانه بازار کشور کنيم.

  • ماشين آلات صنعتي
  • ماشين آلات راهسازي
  • ماشين آلات کشاورزي
  • ماشين آلات ساختماني
  • صنايع خودروئي
  • ايمني و ابزار و غيره
logo-mark-1

مشخصات و تصاويري از

برخي محصولات ساخته شده

ما در اين چند سال، بيش از 2000 نوع قطعه و تجهيز خاص را کاملا به صورت سفارشي براي مشتريان خود ساخته ايم، که به دليل عدم نمايش همه آنها، برخي از آنها را در اين قسمت معرفي مي کنيم.

 ما براي مشارکت با شما آماده ايم 

مي توانيد به عنوان نماينده ما در سطح کشور و
بدون نياز به دفتر يا فروشگاه به کسب درآمد بپردازيد