خدمات

logo-mark-1

شرکت پترو سازه تدبير گستر 

بررسی اجمالی خدمات ما

ما با علاقه فراوان منتظر جلسات حضوري با شما هستيم

مهندسي معکوس

تيم مهندسي معکوس ما براي پروژه هاي ساختي که اجراي آن را به ما سپرده ايد، به کارخانه شما در هر جاي کشور، مراجعه نموده، و با تجهيزات اسکن ونقشه برداري، ابعاد قطعات و تجهيزات مورد نظر را برداشت نموده، اطلاعات متريالي قطعات مربوطه را از مستندات شما و یا پس از تست ها و مذاکرات لازم، استخراج نموده و اطلاعات بدست آمده را برای ساخت قطعات و تجهيزات، در اختيار واحد مربوطه قرار خواهند داد.

ساخت قطعات و تجهيزات

ما 15 سال است که سابقه ساخت بيش از 2000 نوع قطعه و تجهيز مختلف، نظير انواع پمپ، شيرآلات، گيربکس، مخزن، الک خشک کن، سرند، گست، فولي، پيچ و مهره ، شافت، پروانه، هوزينگ، قطعات خودروئي را داشته ايم و مي توانيم هر نوع قطعه مکانيکي انواع کارخانجات و يا ماشين آلات، ابزار مختلف و غيره را در صورت داشتن نمونه و يا نقشه ساخت با هر نوع متريال و ابعاد، با دقت هزارم ميليمتر برای شما داريم.

تعميرات و نگهداري

ما با چند ده سال تجربه، آمادگي داريم با عقد قراردادهاي کاري ساليانه، مسئوليت تعميرات و نگهداري خطوط توليد کارخانه شما را در اندازه هاي کوچک و متوسط، و همچنين مسئوليت در سرويس ماندن تاسيسات مکانيکي، برقي و ابزاردقيقي ساختمانهاي اداري، مسکوني، تجاري، برج ها و سازمانهاي شما را به عهده گرفته و موجبات آرامش فني شما را فراهم نمائيم. همچنين کليه قطعات مورد نياز آن را تامين نمائيم.

طراحي ايده شما به محصول

ممکن است شما قطعات و کالاهاي مختلفي را در ذهن داشته باشيد، سرمايه کافي براي توليد و عرضه آن را هم داشته باشید، ایده اي که بتواند شما را به درآمد خوبي برساند، اما دانش و تجربه لازم در زمينه توليد را نداشته باشيد. ما با افتخار مي توانيم در کنار شما قرار گرفته، ايده شما را طراحي و در شرايط ايده آل آن را برايتان توليد کنيم و با برند شخصي خودتان آن محصولات را وارد بازار بکنيم.

قيمت گذاري ساخت قطعات

ممکن است شما مرتب قطعات يا تجهيزاتي را به کارگاههاي مختلف مي دهيد تا آنها را برای شما بسازند، و شما هيچگونه تخصصي در زمينه فرآيندهاي ساخت و قيمت مواد اوليه آن نداشته باشيد، ما مي توانيم طي قراردادهائي در کنار شما قرار بگيريم و قبل از اينکه قطعه را براي ساخت واگذار کنيد، قيمت واقعي ساخت آن و حتي فرآيندهاي مربوطه اش را به شما بگوئيم، تا نتيجه بهتري بگيريد

نظارت و بازرسي ساخت

ما در شرکت پتساکو با 15 سال سابقه علمي و تجربي توليد، و مديران کارآزموده، ب تجهيزات اندازه گيري دقيق، مي توانيم در صورت نياز شما، به عنوان بازرس و ناظر ساخت قراردادهاي ساخت شما، با کارگاههاي طرف قراردادتان قرار گرفته و توليد محصولات شما را از لحظه خريد مواد اوليه تا تحويل کامل به شما، نظارت کنيم تا بتوانيد قطعات سالم و با کيفيتي را در زمان مقرر از ايشان تحويل بگيريد.

logo-mark-1

با ما راحت باشید و

با ما تماس بگيريد

ما به مشتريان وفادار، همکاران مجرب، پيمانکاران و تامين کنندگان دسته اول و يا
شرکاي تجاري مقتدر و هوشمند نياز داريم و

logo-mark-2

ما به شدت علاقمنديم 

توليدات مشترک با بازار ايجاد کنيم 

ما مي توانيم براي اصناف زير و با مشارکت آنها، محصولات ارزشمندي را طراحي کنيم، دفترچه هاي محصول و راهنماي استفاده را برايشان آماده کنيم و محصولاتي زيبا، با دوام و با کيفيت را روانه بازار کشور کنيم.

  • ماشين آلات صنعتي
  • ماشين آلات راهسازي
  • ماشين آلات کشاورزي
  • ماشين آلات ساختماني
  • صنايع خودروئي
  • ايمني و ابزار و غيره
logo-mark-1

مشخصات و تصاويري از

برخي محصولات ساخته شده

ما در اين چند سال، بيش از 2000 نوع قطعه و تجهيز خاص را کاملا به صورت سفارشي براي مشتريان خود ساخته ايم، که به دليل عدم نمايش همه آنها، برخي از آنها را در اين قسمت معرفي مي کنيم.

 ما براي مشارکت با شما آماده ايم 

مي توانيد به عنوان نماينده ما در سطح کشور و
بدون نياز به دفتر يا فروشگاه به کسب درآمد بپردازيد