logo-mark-1

شرکت پترو سازه تدبير گستر 

بررسی اجمالی محصولات ما

ما هر نوع کالای مورد نیاز شما را تامین می کنیم و در زیر به برخی از دسته محصولات اشاره ای می کنیم

کليه اقلام و لوازم مکانيکال

حوزه پايپينگ متريال یا به عبارتي اقلام لوله کشي صنعتي از اقلام بسيار زيادي نظير انواع لوله، اتصالات، شيرآلات، فلنج، گسکت، استاد بولت و مهره، آهن آلات و غيره تشکيل شده است که بيشتر فعاليت هاي شرکت حول اين اقلام مي چرخد. ما مي توانيم کليه اقلام لوله کشي پروژه هاي صنعتي يا ساختماني شرکت يا پروژه شما را با ارتباطات قوي با سازندگان داخلي و خارجي و بازار کشور، از تقريبا خيلي از برندهاي داخلي يا خارجي با کمترين قيمت ممکن به شرط اصالت کالا تامين نمائيم. ليست درخواستي خود را به 09126185306 از طريق واتساپ ارسال نمائيد.

انواع اقلام و لوازم برقي

تامين اقلام الکتريکي نيز يکي از متنوع ترين حوزه کالاهاي قابل تامين پتساکو بوده و تامين انواع کابل هاي صنعتي و ساختماني برق، ماهواره، تلفن، ديتا، انواع سيني کابل، انواع لوله هاي سخت و نرم و فلکسيبل، انواع کليد و پريز، اقلام روشنائی، لوازم ارتینگ ساختمان، فن، الکتروموتور، ژنراتور، موتور برق، کنتکتور، ديتکتور و ديگر اقلام برقي و الکترونيکي را شامل مي شود. هسته فني پتساکو در زمينه برق، الکترونيک و ابزاردقيق، همچون برخي ديگر بخش هاي شرکت بسيار قوي بوده و مي تواند به خوبي راهنماي خريد و انتخاب تجهيزات مورد نياز شما باشد

انواع تجهيزات ابزاردقيق

ابزاردقيق و تجهيزات آن يکي از حساس ترين بخش هاي صنعت است، کاربرد ابزاردقيق هم در صنعت و هم در تاسيسات ساختماني جايگاه ويژه اي داشته و اين شرکت با علاقه شديد و با توانائي فني قابل قبول آن را دنبال مي کند. تامين انواع گيج های فشار، دما و سطح، انواع ترانسميترها، آنالايزرها، شيرآلات و اتصالات مخصوص ابزاردقيقي، همچنين تامين و حتي ساخت کامل يا بازسازي انواع گاورنرها و فلوميترها، تجربه بسيار خوشايندي را براي اين شرکت به همراه داشته است و با افتخار آمادگي تامين کليه لوازم و تجهيزات ابزاردقيق و کنترل را براي مشتريان گرامي داريم.

تامين انواع گسکت

يکي از حوزه هايي که پتساکو نسبت به جمع آوري تقريبا اکثريت سازندگان داخلي، واردکنندگان و حتي فروشگاههاي بازار به گرد خود، روي آن اقلام وقت و سرمايه بسياري را صرف کرده است، گسکت ها (کاغذي، اسپيرال ووند، لاستيکي، فلزي و … ) هستند و آن هم بدليل استفاده بسيار زياد اين کالا در بازار صنعت و ساختمانهاست. ما مي توانيم حتي گسکت هاي اسپيرال ووند تا قطر 4 متر و بسياري گسکت هاي خاص مورد نيازتان را در کمترين زمان ممکن و با قيمتي بسيار رقابتي تامين نمائيم و گسکت های تولید شده را به شرط کیفیت و گارانتی تحویلتان گردانیم

انواع شيرآلات صنعتي

حوزه گستردگي شيرآلات صنعتي، اعم از شيرهاي مکانيکي يا ابزاردقيقي نيز، حوزه بزرگي بوده که برخي شيرآلات در حال حاضر امکان توليد در داخل کشور را دارد، برخي شيرآلات نيز به دليل تکنولوژي خاص خود، کماکان امکان توليد در داخل کشور را ندارد. ما در مجموعه پتساکو، با داشتن دسترسي هاي ويژه به سازندگان داخلي معتبر، تجار، بازرگانان و شرکاي حمل و نقلي خود، نگراني هاي شما را برطرف خواهيم نمود و شيرآلات مورد نيازتان را تامين مي نمائيم و يا نهايتا با روش مهنسي معکوس، آنها را برای شما مي سازيم.

انواع پمپ هاي صنعتي

پمپ هاي صنعتي، حوزه بزرگ، حساس و پرمصرفي از ماشين آلات صنعتي کارخانجات و تاسيسات ساختمانها را شامل شده و با توجه به نوع کاربرد، تنوع بسيار زيادي دارند. ما انواع پمپ ها را مي شناسيم وبا بسياري از توليدکنندگان آن در داخل و خارج کشور ارتباطات کاری خوبی داریم و با شرکاي بازرگاني و شرکت هاي حمل و نقل طرف قراردادمان، دسترسي خوبي به این سری از اقلام داريم و پمپ هاي مورد نياز شما را در بيشتر حالات و از اکثر توليدکنندگان اصلي مي توانيم تامين کنيم و يا نهايتا با روش مهنسي معکوس، آنها را برایتان بسازيم.

تامين و ساخت کامل گاورنر

گاورنرها تجهيزاتي براي کنترل دور تجهيزات خاص دوار هستند و وظيفه مهمي را براي جلوگيري از خسارت هاي جبران ناپذير به اين تجهيزات دارند که با برندهاي مختلف از وودوارد گرفته تا بسياري برندهاي ديگر وجود دارند. ما براي تامين اين تجهيز استراتژيک از آمريکا و اروپا و همچنين امکان بازسازي و ساخت کامل آن را داريم.

تامين انواع گيج ها

ما دسترسي بسيار خوبي براي تامين انواع گيج هاي فشار، دما، سطح و جريان با انواع برندهاي مختلف مطرح اروپائي، ترکيه اي و غيره مانند برندهاي WIKA, PAKKENS را داريم و مي توانيم بهترين قيمت مربوطه را براي اين تجهيز به شما بدهيم. بيشترين و کاملترين موجودي انواع گيج با برند ويکا را از ما بخواهيد. تحويل چند روزه

تامين انواع جک پالت و بالابر

پتساکو با مشارکت با توليد کننده ها و واردکننده هاي انواع جک پالت دستي، جک پالت برقي، جک پالت ترازودار، جک پالت قيچي، جک پالت دوار، جک پالت پهن، جک پالت کوتاه، جک پالت بلند و انواع بشکه بر، بشکه گير و تخليه، ميز بالابر برقي و دستي و ديگر جک پالت هاي خاص براي کاربري هاي گوناگون با برترين کيفيت و گارانتي 18 ماهه واقعي

ساخت انواع پولي يا فولي

ما مي توانيم با توجه به درخواست شما هر نوع پولي شياردار يا تايمينگ و سنکرون را براي شما با هر نوع متريال به خصوص متريال هاي GGG60 , GGG40 و يا با متريال هاي چدني، فولادي، آلومنيومي و غيره براي شما بسازيم و با گارانتي قابل قبول به شما عرضه کنيم. البته پولي هاي عمومي موجود و آماده تحويل مي باشند.

تامين انواع پيچ و مهره

تامين انواع پيچ و مهره با هر نوع متريال و هر نوع و شکل و کاربرد از سازنده هاي داخلي و بازار کشور با انواع آلياژهاي خاص براي اين شرکت وجود داشته و با توجه به گستردگي و مصرف بالاي پيچ و مهره در صنعت و ساختمان، يکي از استراتژيک ترين کالاهاي قابل عرضه اين شرکت خانواده پيچ ها، مهره ها و واشر ها مي باشد.

تامين ساير اقلام

اين شرکت با توجه به علاقه بسيار زياد به تامين کلي پروژه هاي صنعتي و تاسيساتي، آمادگي دارد ساير اقلام تاسيساتي صنعتي و ساختماني را براي مشتريان خود به گونه اي تامين کند که مشتريان گرانقدر هيچگونه دغدغه اي براي تامين کالاهاي مورد نياز پروژه هاي خود نداشته باشند و صرفا به فعاليت هاي مهندسي و اجرائي خود بپردازند.

logo-mark-1

ما يک فروشگاه نيستيم بلکه

 

ما تامين کننده و سازنده سفارشي هستيم

 

و بر اساس درخواست هاي رسيده از شما، کالاهاي شما را برايتان مي سازيم و يا از سازنده هاي مربوطه، نمايندگي هاي انحصاري و يا وارد کننده هاي اصلي آنها را برايتان تامين مي کنيم

logo-mark-2

 با بيش از 15 سال سابقه  

 تامين کالاي داخلي و خارجي  

ما با 15 سال تجربه شرکت و دهها سال تجربه مديران شرکت در کارخانجات دولتي، آماده تامين کالاهاي مرتبط با محصولاتمان برای شرکت ها و صنايع زير هستيم. منتظر تماس هاي شما هستيم.

  • صنايع نفت و گاز
  • کارخانجات داروئي
  • کارخانجات غذائي
  • صنايع نيروگاهي
  • صنايع آهن و فولاد
  • تاسيسات ساختمان ها
logo-mark-1

به فروشگاه آنلاين ما خوش آمديد 

محصولات و خدمات ما

ما برخي از محصولات پرفروش را براي فروش، در فروشگاه آنلاين شرکت مي گذاريم، شما مي توانيد پس از استعلام قيمت روز آن، نسبت به خريد آنها اقدام فرمائيد. اين نوع از محصولات معمولا، همواره موجود هستند و امکان فروش فوري آنها وجود دارد.

 ما براي مشارکت با شما آماده ايم 

مي توانيد به عنوان نماينده ما در سطح کشور و
بدون نياز به دفتر يا فروشگاه به کسب درآمد بپردازيد