بازديد کننده گرامي سلام

از هر کجاي مرز و بوم پهناور ايران که به وب سايت ما مراجعه کرده ايد به شما خوش آمد ميگويیم. پيشنهادات جذابي براي شما عزيزان داريم:

شايد شما يک شخص بازنشسته، بيکار، دانشجو و يا حتي شاغل جوياي کار دوم با درآمد خوب و وقت کم باشيد، شايد شما يک فروشنده انواع کالاها و محصولات مختلف در جاي جاي کشور هستيد و خود شما و يا دوستانتان، به کالاهائي از نقاط مختلف جهان نياز داريد که امکان تامين آنها را نداريد.

ما مي توانيم با عقد يک قرارداد همکاري مشترک، کالاهاي مورد درخواست شما را تامين و به دوست يا خود شما تحويل نمائيم. 

براي محقق شدن اين موضوع، مي توانيد از منوي دانلود رزومه، رزومه اين شرکت را دانلود نموده و ايشان را با مجموعه فعاليت هاي ما آشنا سازيد، سپس به عنوان همکار ما در منطقه خودتان، نمونه قطعه يا تجهيز مورد نظر، یا نقشه و طرحي از آن را، اگر آماده باشد را گرفته و برای ما ارسال بفرمائيد.

ما پس از بررسي قيمت مربوطه، مبلغ و زمان مورد نياز برای تامين آن را، در قالب پيش فاکتور صادر نموده و برای شما ارسال مي کنيم. قيمت ارائه شده، قيمتي است که ما تصور مي کنيم قيمتي رقابتي بوده و به ميزان 3 درصد از مبلغ اعلام شده ی بدون ارزش افزوده برای شما منظور شده است، که البته مي توانيد در صورتيکه به نظرتان جا داشته باشد به دفتر شرکت اعلام کنيد تا مبلغ بيشتري را برای شما در نظر گرفته و پيش فاکتور را برایتان اصلاح نموده و مجددا ارسال کنند.

در نهايت پس از انجام کار، فاکتور رسمي توسط ما، به نام مشتري نهائي صادر گرديده و کار تسويه مي گردد. در اينصورت شما نياز به داشتن هيچ دفتر، شرکت يا تجهيزاتي نداشته و با تکيه بر شرکت ما به کسب درآمد خواهيد پرداخت.

منتظر تماس ها و ارتباطات شما هستيم. 09126185306 سيد فريد بلادی

 

نقشه پتساکو

جدیدترین اخبار

گالری تصاویر

اطلاعات تماس

  • ميدان انقلاب، ابتداي جمالزاده جنوبي، کوچه دانشور، پلاک 9، واحد 3
  • آیکن   44872484-021 - 02144841229
Top